v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 a ju ka ndodhe me ju tradhtu shoqja apo shoku qe keni besu tek ai/ajo???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ju ka ndodhe me ju tradhtu shoqja apo shoku qe keni besu tek ai/ajo???   Thu Jan 31, 2008 6:01 pm

valla jo hala...sum ka ndodh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: a ju ka ndodhe me ju tradhtu shoqja apo shoku qe keni besu tek ai/ajo???   Thu Jan 31, 2008 5:49 pm

op valla 100 here po neyse ktheehen tanaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bina
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 112
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: a ju ka ndodhe me ju tradhtu shoqja apo shoku qe keni besu tek ai/ajo???   Wed Jan 30, 2008 11:27 pm

mu valla jo edhe ishalla nuk em ndodhe se kuku hahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a ju ka ndodhe me ju tradhtu shoqja apo shoku qe keni besu tek ai/ajo???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a ju ka ndodhe me ju tradhtu shoqja apo shoku qe keni besu tek ai/ajo???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ndodhe edhe kjo: 'Skėnderbeu" me bisht nė Tiranė ?!
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» "Gjenerali" i Kadaresė dhe "Shoku Zylo" i Agollit kapėrcejnė Murin Kinez

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Zona pėr bisedė :: Bisedė-
Kėrce tek: