v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 *Pergjigju dhe bej nje pyetje per antarin me pas*

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: *Pergjigju dhe bej nje pyetje per antarin me pas*   Fri Feb 01, 2008 10:06 pm

qe tu shetit qesajde
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Re: *Pergjigju dhe bej nje pyetje per antarin me pas*   Fri Feb 01, 2008 6:37 pm

valla sen qa po bon ti tjetri ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: *Pergjigju dhe bej nje pyetje per antarin me pas*   Fri Feb 01, 2008 6:34 pm

vale ti duhet me ma kthy mu pergjigjen edhe me lan nje pyetje per at tjetrin qe shkrun mba teje a po kupton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: *Pergjigju dhe bej nje pyetje per antarin me pas*   Thu Jan 31, 2008 8:06 pm

qe po postoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: *Pergjigju dhe bej nje pyetje per antarin me pas*   Thu Jan 31, 2008 6:59 pm

Per cdo pyetje pergjigjuni dhe lini nje pyetje per postuesin e rradhes.

Si postim i pare s'kam kujt ti pergjigjem keshtu qe po le pyetje
QKA JE TU BO?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: *Pergjigju dhe bej nje pyetje per antarin me pas*   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
*Pergjigju dhe bej nje pyetje per antarin me pas*
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Njė pyetje nga Ilir Dardani: A ėshtė Gjergj Kastrioti Hero i tė gjithė Shqiptarėve? (I)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Zona pėr bisedė :: Bisedė-
Kėrce tek: