v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 cili oshte koplimenti me i mir qe keni more ndojhere edhe nga kush.....????

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
bina
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 112
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: cili oshte koplimenti me i mir qe keni more ndojhere edhe nga kush.....????   Fri Feb 01, 2008 9:34 pm

hajt te kqyrimi cillin kopliment oshte ma i miri qe ju ka thon ndokush hahahahahah veq reale aaa........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
cili oshte koplimenti me i mir qe keni more ndojhere edhe nga kush.....????
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malėsisė sė Gollakut , lindi kėngėtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Arim Molliqi - CILI ĖSHTĖ KUFIRI MES KOSOVĖS DHE MALIT TĖ ZI NĖ BJESHKĖT E ZHLEPI?
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Si dėshmonte pėr UĒK-nė komandant Drini, i cili do tė vritej pas luftės (video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Zona pėr bisedė :: Bisedė-
Kėrce tek: