v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Drejtori pa Kultur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Drejtori pa Kultur   Fri Feb 01, 2008 10:02 pm

Titulli: Drejtori pa Kultur

I thotė mėsuesja nxėnsave jepeni 1 mendim pėr qysh me e ngjyros klasen... dhe 1 nxėnės ia bėnė mėsuese me e lye klasen krejt bardhė e me ja kajt nonėn 1 vi tė zezė nė mesė .. mėsuesja ia bėnė heeej qysh po fol fjalė tė ndyta nė klasė, hajde shpejt te drejtori. Kur e qon te drejtori ia banė: Zoti drejtor kqyre ky djali ka folė fjalė tė ndyta nė klasė. Drejtori qka ke thanė bre ?.. ky nxėnėsi ia banė. Na tha mėsuesja jepeni 1 mendim se qysh me e ngjyros klasen e une i thashė me boe krejt bardhė e me ja kajt nonėn njė vi tė zezė nė mes... eh tani ja banė drejtori.. mirė bre krejt bardhė ,, po qa muti tė vyti qajo vija e zezė nė mes se...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Drejtori pa Kultur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adem Berisha:Lediana Kapaj - Margaritar i ri i artit dhe kulturės shqiptare nga mėrgimi
» Qendra Ndėrkombėtare e Kulturės "Arbnori": Njoftim pėr Shtyp
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Art kulturė dhe poezi kushtuar 34 vjetorit tė demonstratave tė viti 1981

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: 4 FUN !!! :: Humor-
Kėrce tek: