v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Budalla---

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Budalla---   Fri Feb 01, 2008 10:07 pm

Titulli: Budalla

NJėher na ishte njė klasė shumė zhurmėtare. Hyn mėsusi tuj bėrtit e thot ;!
let qohen nė kamb ata qė janė budall ??!!, dhe mbas nja 10 sekondave qohet njani nė kamb. Mėsuesi thotė Ja qe e gjetum budallėn e klasės. Ai i thotė jo bre mėsues se mė erdhi gjynah me tė lanė vetun!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Budalla---   Sun Feb 03, 2008 7:11 pm

ahhaahahaahah....e fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Budalla---
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vullnet Mato:O SHI BUDALLA !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: 4 FUN !!! :: Humor-
Kėrce tek: