v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Politikanat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Politikanat   Fri Feb 01, 2008 10:07 pm

Titulli: Politikanat

Po garonin Bushi, Putini dhe Rugova, cili ka ushtarin mė tė fortė dhe besnik.
Bush: tani di ta shohni se ēka ėshtė Marinsi. Xhon!
Po, ser.
Shko kėrce nga ajo kullė atje pėr shtetin tuaj dhe pavarsinė.
Ser, unė jam i martuar, fėmijė, familje...
Turp! Na ofendove, veten, mua dhe Amerikėn.
Putin: Tani ju do ta shohni se ēka ėshtė bereta e vėrtetė Ruse. Vladimir.
Po shoku kryetar.
Shko kėrce nga ajo kullė pėr shtetin tonė dhe shokun Leninin...
Shoku kryetar unė kam grua, fėmijė...
Turp, na ofendove shtetin, mua dhe veten.
Rugova: Tani ju do ta shohni ushtarin tim. Hasan, eja kėtu
Shka u bo bre?
A po e sheh atė kullė atje?
Po
Mos gabo me shku e me kcy prej atje...
Po a? Ti po mė kallxon mua, tash menjėhėre bile...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Politikanat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: 4 FUN !!! :: Humor-
Kėrce tek: