v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kush ju shtin me kesh mas shumti?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Re: Kush ju shtin me kesh mas shumti?   Fri Feb 01, 2008 11:13 pm

mu dritoni edhe ti albin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
bina
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 112
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kush ju shtin me kesh mas shumti?   Fri Feb 01, 2008 10:46 pm

valla mem shti me kesh mas shumti me shtin dafina,almeida edhe kushtrimi kani here hahaahahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Kush ju shtin me kesh mas shumti?   Fri Feb 01, 2008 10:35 pm

valla se di....nuk keshna shum haahhha....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush ju shtin me kesh mas shumti?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush ju shtin me kesh mas shumti?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Hatellari: Si e "lidha" diktatorin me litar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Zona pėr bisedė :: Bisedė-
Kėrce tek: