v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Polict&Pijaneci

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Polict&Pijaneci   Sat Feb 02, 2008 1:58 am

dy polic posa kishin filluar punen takojn nje pijanec,po nuk din se qka ti bejne,e thirrin komandantin ne tel dhe e pyesin,komandanti i hidheruar se qysh dy polic nuk din qka ti bajn nje pijaneci u a ban policeve fryne ne both.e mer njeri polic nje cev ja fut ne both edhe fillon ta fryn pas pak lodhe e ja bon tjetrit polic fryje edhe ti pak, ja bon ky ani veq rrotullo ceven se nuk e futi ne goj ka e ke pas ti hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Polict&Pijaneci
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: 4 FUN !!! :: Humor-
Kėrce tek: