v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Paris Hilton pozon lakuriq

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 26
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Paris Hilton pozon lakuriq   Tue Jan 29, 2008 11:16 pm

Paris Hilton pozon lakuriq

Paris Hilton pėrsėri ka pozuar nudo, kėsaj here pėr edicionin e muajit shkurt tė revistės amerikane “944".
Duke veshur vetėm njė palė brekė tė Calvin Klein dhe njė kapelė tė zezė tė leshtė, pasanikja seksi e shndėrruar nė kėngėtare dhe aktore, pozon nė mėnyrė provokuese pėr ballinėn e revistės. Nė kėtė foto Paris me dorėn e majtė e mban kokėn, ndėrsa me tė djathtėn e mbulon gjinjtė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Paris Hilton pozon lakuriq
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Edi Rama Lakuriq
» Me para tė shtetit shėtitje nė Paris (Foto)
» Shqiptarėt qė e pėrkrahin haptazi sulmin terrorist nė Paris (Foto)
» Skifter Kėlliēi: Atentati i Avni Rustemit ndaj Esat Pashė Toptanit nė Paris dhe hakėmarrja ndaj tij

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: VIP-
Kėrce tek: