v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 MbAj NmEn QEtO sTaTiStIKa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: MbAj NmEn QEtO sTaTiStIKa   Sat Feb 02, 2008 3:35 pm

1. Sė paku 15 njerėz nė botė ju duan nė njėfarė mėnyrė.
2. Pa ty, dikush ndoshta nuk do tė mund tė jetoj.
3. Ēdo natė dikush mendon nė ty para se tė flej.
4. Dikush pėr tė cilin/ėn as qė din qė ekziston tė dashuron.
5. Kur mendon se ke bėrė kabim tė madhė, sė paku diēka e mirė del nga ai gabim
6. Sė paku pesė njerėz nė botė tė duan aq shumė sa qė do tė jenė nė gjendje tė vdesin pėr ty.
7. Arsyeja e vetme qė dikush do tė tė urrente ėshtė vetėm e vetėm se ai dikush dėshiron tė bėhet sikur ti
8. Buzėqeshjet tua mund t'i sjellin lumturi shumė njerėzve tjerė.
9. Pėr dike ti je gjithēka nė botė.
10. Je i/e veēantėė dhe njė. Kurrė mė nuk do tė ekzistoj dikush tjetėr si ti!!! Leco me vemendje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
MbAj NmEn QEtO sTaTiStIKa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Zona pėr bisedė :: Bisedė-
Kėrce tek: