v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A e doni Victoria Beckhamin tė zhveshur nė gjoks?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: A e doni Victoria Beckhamin tė zhveshur nė gjoks?   Tue Jan 29, 2008 11:17 pm

A e doni Victoria Beckhamin tė zhveshur nė gjoks?

Victoria Beckham ka pozuar lakuriq pėr njė bluzė tė dizajnerit Marc Jacobs si pjesė e fushatės pėr tė vetėdijesimin e njerėzve pėr kancerin e lėkurės.
Nė bluzėn pa mėngė, Posh duket krejtėsisht lakuriq duke mbuluar me duar pjesėt intime tė saj dhe mė njė titull tė vendosur “nė mėnyrė strategjike”.

“Prej se jemi vendosur nė Kaliforni, e kam kuptuar sa e rėndėsishme ėshtė qė tė mbroj lėkurėn time dhe tre djemtė e mi nga dielli. Kanceri i lėkurės ėshtė njė problem i madh, dhe vėrtetė dėshiroja tė ndihmoj nė ngritjen e vėmendjes ndaj tij, duke marrė pjesė nė iniciativėn e Marcut”, ka thėnė Victoria.

Bluzat janė tė nėnshkruara nga Posh dhe do tė jenė nė shitje nga dyqanet e Marc Jacobs prej javės sė ardhshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
A e doni Victoria Beckhamin tė zhveshur nė gjoks?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: VIP-
Kėrce tek: