v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Simptomat e ndarjes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Simptomat e ndarjes   Sat Feb 02, 2008 4:36 pm

eeeeee qeto mos ti kini se...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: Simptomat e ndarjes   Sat Feb 02, 2008 4:27 pm

valla vale per fat tmire qito simptoma si kemi ahahahhaahhahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Simptomat e ndarjes   Sat Feb 02, 2008 3:40 pm

Simptomet apo shenjat qė i paraprinė ndarjes

- Fjalosjet e shpeshta rreth gjėrave qė nė fazėn e tė dashuruarit as qė vėrehen.

Edhe kur mė s'ka arsye partnerėt tashmė tė distancuar nga dashuria pėr njėri tjetrin, mes vete fjalosen rreth asaj se kush e ka filluar fjalosjen! Kur mė s'ka dashuri, irriton prekja e partnerit. Tashmė diēka shtyer tė ndėrrojnė gjėrat qė kanė qenė urė lidhėse me partnerin, madje qoftė ajo edhe ndėrrimi i vetėm i e-mail adresės. Papritmas konstatoni se keni krijuar lidhje dashurie me njeriun e huaj pėr ju!

Nė anėn tjetėr nė atė zbrazėti shpirtėrore ju shfaqet personi nga e kaluara e juaj apo ndoshta dhe dikush tjetėr qė momentalisht ua tėrhjek vėmendjen. Nėse tashmė vėreni kėto shenja nė vete apo te partneri, duhet tė filloni tė mendoni se koha ėshtė qė tė zgjedhni rrugėn mė tė mirė tė mundshme pėr lidhjen tuaj dhe t'i vendosni pikė tė gjitha marrėzive. Natyrisht se asnjėherė nuk ėshtė keq tė shpėtoni njė lidhje me personin qė dikur pėr ju ka qenė gjithēka, por nė anėn tjetėr nuk e vlen tė mundoheni nėse tashmė njė kohė ndiheni tė paralizuar nė atė lidhje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Simptomat e ndarjes   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Simptomat e ndarjes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Zona pėr bisedė :: Bisedė-
Kėrce tek: