v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 cilla oshte heja dhe pija e juve e preferume

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bina
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 112
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilla oshte heja dhe pija e juve e preferume   Sat Feb 02, 2008 7:21 pm

hajt se kur te vi ne shkoll ta kallzoj receptin veton hahahahahaha veq jan shum te mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Re: cilla oshte heja dhe pija e juve e preferume   Sat Feb 02, 2008 7:14 pm

LLAZANJE qa osht kta Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
bina
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 112
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: cilla oshte heja dhe pija e juve e preferume   Sat Feb 02, 2008 7:11 pm

mu valla mi kan shum sene veq njo qe jam marakli nto jan llazanjet
aa per pije ma shum nes coffe coca cola fanta etj........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: cilla oshte heja dhe pija e juve e preferume   Sat Feb 02, 2008 7:03 pm

Ushqimi i preferuar :FLIJA ahahahhaha
Pija:ICE TEA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Re: cilla oshte heja dhe pija e juve e preferume   Sat Feb 02, 2008 7:02 pm

Heja jeme e preferume osht fli speca turrshi edhe kos
Pija valla Buzzer,CocaCola,Lėng turrshie jo po tmollave,makiato,edhe e pejes


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Feb 02, 2008 7:06 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
bina
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 112
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: cilla oshte heja dhe pija e juve e preferume   Sat Feb 02, 2008 6:59 pm

folni maaaa......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cilla oshte heja dhe pija e juve e preferume   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cilla oshte heja dhe pija e juve e preferume
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Zona pėr bisedė :: Bisedė-
Kėrce tek: