v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Longoria dėshiron tė fillojė karrierė muzikore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Longoria dėshiron tė fillojė karrierė muzikore   Tue Jan 29, 2008 11:18 pm

Longoria dėshiron tė fillojė karrierė muzikore

Ylli i serialit "Desperate Housewives", Eva Longoria Parker, shpreson tė ndjekė hapat e mikeshės sė saj Victoria Beckham dhe tė fillojė karrierė muzikore.
Por aktorja 32-vjeēare, e cila ndoqi koncertin e Victorias me grupin Spice Girls nė Manchester (Angli) gjatė javės sė kaluar, nuk i vlerėson edhe aq aftėsitė e saja tė kėndimit.

“Kam kėnduar shumė mė herėt se sa tė aktroja, por kurrė nuk do tė mund tė bėhem Madonna”, ka thėnė aktorja, e cila ėshtė e martuar me basketbollistin Tony Parker.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Longoria dėshiron tė fillojė karrierė muzikore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: VIP-
Kėrce tek: