v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hashim zapullim

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Hashim zapullim   Sun Feb 03, 2008 2:40 pm

u kon hashimi me grun e vet ne autobus,gruaja non stop u flladitke me funin e vet edhe ia bojke burrit te vet "hashim,zapullim."hashim zapullim.kur mo s'iu duru atij shoferit perpara qe e kqyrke prej pasqyres edhe i tha hashimit:o hashimo,mloja asaj grus tone at senin se ma tranoi kit temin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hashim zapullim
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fadil Demaku: Tė lumtė Hashim Thaqi !
» Murat Jashari:Letra Nr.9 e shenjtė!(Pėr Hashim Thaqin)
» AGIM GASHI - HASHIM THAQI PRESIDENT
» AGIM GASHI - HASHIM THAĒI NUK ĖSHTĖ ĒKADO KRIMINEL!
» Gjergj Dedaj akuzon Hashim Thacin per arrestim dhe tortur ne kohen e luftės(video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: 4 FUN !!! :: Humor-
Kėrce tek: