v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Babi i Lohan nė kėrkim tė shitėsit tė drogės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Babi i Lohan nė kėrkim tė shitėsit tė drogės   Tue Jan 29, 2008 11:19 pm

Babi i Lohan nė kėrkim tė shitėsit tė drogės

Babai i Linday Lohan, Michael, ka filluar njė fushatė pėr tė gjetur njė njeri tė veēantė: personin i cili i ka shitur drogė vajzės sė tij.
Michael Lohan ka folur hapur pėr personin, pėr tė cilin thotė se ėshtė ish-shitėsi i drogės sė vajzės sė tij, pasi qė e publikoi lajmin nė disa gazeta dhe magazina.

47-vjeēari, i cili vitin e kaluar i dha fund dėnimit me burg pėr shkak tė mosrespektimit tė lirimit me kusht, ėshtė mjaft i ashpėr. “E kam kėrkuar personin i cili i ka shitur drogė vajzės time dhe tė rinjve tė tjerė. Njė ditė do ta zbuloj”, ka thėnė ai.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Babi i Lohan nė kėrkim tė shitėsit tė drogės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: VIP-
Kėrce tek: