v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Diddy: Do tė isha i ēmendur po ta ndryshoja emrin pėrsėri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Diddy: Do tė isha i ēmendur po ta ndryshoja emrin pėrsėri   Tue Jan 29, 2008 11:20 pm

Diddy: Do tė isha i ēmendur po ta ndryshoja emrin pėrsėri

Kėngėtari i muzikės hip-hop Sean 'Diddy' Combs, pranon se do tė ishte "i ēmendur" po tė mendonte ta ndryshojė emrin pėrsėri.
Reperi 38 vjeēar qė nga viti 1988 e kishte ndėrruar pesė herė emrin e tij skenik. Javėn e kaluar ishte i shtyrė qė tė kundėrshtonte zėrat se kishte pėrgatitur ‘tė adoptojė’ njė emėr tė ri pėr vetveten.

Combs, i cili ėshtė i njohur po ashtu si Puff Daddy, Puff, Puffy, P. Diddy dhe sė fundmi si Diddy, thuhej qė dėshiron ta ndryshojė emrin e tij profesional nė Sean John.Mirėpo ylli i repit ėshtė i vendosur se nuk dėshiron ta kalojė tė njėjtin proces pėrsėri.

“Emri im legal ėshtė Sean Combs, por njerėzit mė thirrin Puffy, ose Diddy ose P. Diddy. Nėse e ndėrroj pėrsėri emrin tim, tė gjithė mund tė mė merrni si tė ēmendur. Por un nuk jam i ēmendur, kėshtu qė nuk do ta ndėrroj emrin”, ka thėnė reperi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Diddy: Do tė isha i ēmendur po ta ndryshoja emrin pėrsėri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: VIP-
Kėrce tek: