v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Jackson premton album tė mbushur me yje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Jackson premton album tė mbushur me yje   Tue Jan 29, 2008 11:23 pm

Jackson premton album tė mbushur me yje

Michael Jackson pritet tė befasojė adhuruesit e tij me njė mori bashkėpunimesh me shumė emra tė njohur tė muzikės nė albumin e ri, i cili do tė jetė ripėrpunim i albumit "Thriller".
“Po kthehem dhe do tė kem diēka shumė speciale pėr tė gjithė adhuruesit e mi. E kam incizuar njė version tė “Thriller” pėr 25 vjetorin e albumit, me shumė mysafirė qė do tė befasojnė”, ka thėnė Jackson.

Albumi i ri pritet tė lėshohet nė treg mė vonė gjatė kėtij viti, pėr tė festuar kėshtu edhe 25-vjetorin e editimit tė versionit origjinal tė vitit 1982.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Jackson premton album tė mbushur me yje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: VIP-
Kėrce tek: