v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Fraza puthjesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bina
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 112
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Tue Feb 05, 2008 11:06 pm

Dashuria fillon me nje shikim,
vazhdon me nje buzeqeshje,
zmadhohet me nje puthje,
dhe perfundon me dy pika lot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bina
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 112
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Tue Feb 05, 2008 11:05 pm

Puthjet me te embla
Ty ti kam dhuruar
C'do gje une ty ta fala
Atehere kur te kam takuar.
Mos e prano ate dashuri
Qe te falin shtigjet
Prano te zemres time
Qe per ty po digjet.
Kur zhytem ne mendime
Vetem ty te koujtoj
Qetesoje zemren time
Qe vetem ty te pranoi.
A te kujtohet o shpirte
Takimi yne i pare
Kur ti mua me thoje
Do jemi te pandare.
Syte po me lotojne
Zemra pikon gjak
Per ty moj e dashur
Qe te kam kaq larg.
Do doja te isha fllad
Dhe te vija tek ti
Te ta ledhatoj trupin
Qe e ke plot freski.
Do doja te behem lot
Te rrjedh nder faqet e tua
Qe ta koptoje gjithe bota
Se une ty moj, '' Te dua...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Mon Feb 04, 2008 5:24 pm

Vec ty puthjet,ti kam dhuru,kurr zemren sta kam lendu,vec dashuri te kam dhuru,sa shpejt zemer me ke harru,zemren vall kujt ja dhurove,perse timen e lendove,per dashurin ton fare smendove,krejt kollaj ti e harrove.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Mon Feb 04, 2008 5:21 pm

Puthja jote me beri qe te kuptoj se nuk ka gje me te mebel se ti, dhe se dashuria ime per ty nuk ka kufi..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Mon Feb 04, 2008 5:20 pm

Mos me puth per her te fundit,se kto buz kan per tu thar,mos me shiko per her te fundit,se kurr ne ket jet ske per tme par,mos me thuaj te dua,pastaj me u largu,mos me ther ne zemer,dhe jeten per tma shkatrru,me ke then qe jeta jote pa mu ska kuptim,prandaj mos me puth per her te fundit shpirti im.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Mon Feb 04, 2008 5:20 pm

Buzet e mia kush do i shijoj,zemren time kush do e dashuroj,per vec teje sme gezon njeri dot,se vec ty te dua ne ket bot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Mon Feb 04, 2008 5:20 pm

TE putha ne mengjes,te putha ne drek,me jep dhe nje puthje,pasdaj le te vdes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Mon Feb 04, 2008 5:19 pm

Kur buzet e mia, puqen me buzet e tua, nje jete e tere per mua eshte e jetuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Mon Feb 04, 2008 2:43 am

Desha te te puth ne mengjes po ti sme lejove desha te te puth ne mbremje por ti as qe me shikove kur u zgjova ne mengjes ste pava ty me le nje leter duke thene ste dua ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Mon Feb 04, 2008 2:42 am

Puthja jote me beri qe te kuptoj se nuk ka gje me te mebel se ti, dhe se dashuria ime per ty nuk ka kufi..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Mon Feb 04, 2008 2:41 am

Mos me puth per her te fundit,se kto buz kan per tu thar,mos me shiko per her te fundit,se kurr ne ket jet ske per tme par,mos me thuaj te dua,pastaj me u largu,mos me ther ne zemer,dhe jeten per tma shkatrru,me ke then qe jeta jote pa mu ska kuptim,prandaj mos me puth per her te fundit shpirti im.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Sun Feb 03, 2008 11:23 pm

emnin romantik e ki ahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Fraza puthjesh   Sun Feb 03, 2008 11:22 pm

Mos ma afro lulen qė ti marr erė,po afroma buzen qė ta puth njiherė.

_________________
..:: | www.v3to1.tk | ::..
..:: | des.veton@hotmail.com | ::..


Spend a part of your free time here...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fraza puthjesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Zona pėr bisedė :: Dashuria-
Kėrce tek: