v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Muti n`rrug...!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Muti n`rrug...!   Mon Feb 04, 2008 1:51 am

Ishin kon dy shok tu shku rruges thot njani
NDAL mos ec se nje mut i madhe qenka .Aj thot jo nuk eshte mut ,ky tjetri po mut eshte ,aj jo ky po e kur tja fut ky gishtin mutit e e fut ne goj , thot po valla mut qenka po mire qe e pame e nuk e shkelem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Muti n`rrug...!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Llapi po pėrmbyllė asfaltimin e rrugėve
» Milazim Maraj: Fėmijėt e dėshmorėve nė rrugė - turp pėr shtetin demokratik
» Tė dehurit "pushtojnė" rrugėt e Londrės
» Daut Rexhepi - Leka: Sensibilizimi i ēėshtjes ēame nė Maqedoni dhe kėrkimi i rrugėve tė rikthimit nė Ēamėri
» Demir Krasniqi:NĖ RRUGĖTIM ME KĖNGĖN NĖPĖR DEKADA (EVOLUCION)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: 4 FUN !!! :: Humor-
Kėrce tek: