v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vjehrra si dilli

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Vjehrra si dilli   Mon Feb 04, 2008 1:55 am

cili asht dallimi ndermjet vjerres dhe diellit ? Nuk ka dallim se as vjerren as diellin nuk mund ti shohehs me sy!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vjehrra si dilli
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: 4 FUN !!! :: Humor-
Kėrce tek: