v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Blero provon duetin me Leonora Poloskėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Blero provon duetin me Leonora Poloskėn   Tue Jan 29, 2008 11:24 pm

Blero provon duetin me Leonora Poloskėn

Pas ndarjes nė mėnyrė jo miqėsore me Festivalin e fundvitit nė RTSH Blero tenton mė shumė. Ndoshta pėr tė treguar veten para gjithė publikut se kėnga e tij do tė ishte njė hit i cili do tė mbeste ndjeshėm nė veshin e publikut, ose ndoshta thjesht pėr pasion, Blero ka pėrfunduar klipin e kėngės "Zemėr bosh", material me tė cilin ai do tė konkurronte nė festivalin nė Tiranė.
Sipas Bleros klipi ėshtė vėrtetė i arrirė dhe ėshtė hera e parė qė mbetet i kėnaqur. Por
kėngėtari i mirėnjohur, i veēantė nė llojin e tij tė tė kėnduarit, rezervon njė tjetėr
surprizė. Bėhet fjalė pėr njė duet me kėngėtaren Leonora Poloska.

Nė morinė e intervistave tė dhėna pėr media tė ndryshme, nė listėn e kolegėve tė vlerėsuar nga Blero, ėshtė edhe kėngėtarja Leonora Poloska. Kėnga titullohet ‘Crazy’ dhe tė dy kėngėtarėt ndihen tė realizuar me kėtė bashkėpunim. Kėngėt bashkė me videoklipet
pėrkatėse pritet tė publikohen sė shpejti pėr tė gjithė fansat e dy kėngėtarėve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Blero provon duetin me Leonora Poloskėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: VIP-
Kėrce tek: