v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 E vjeter e vjeter po...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: E vjeter e vjeter po...   Mon Feb 04, 2008 2:05 am

ka qen ni her nastradini duke kalu me biciklet po ju ka prish bicikleta dhe ne at moment xhemati kan kalu andej me ni plak te vdekur dhe e kan vet nastradinin pse po kan se e vjeter ka qen ....aj u pergjigj: e vjeter e vjeter po i kisha hyp edhe naj dit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
E vjeter e vjeter po...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: 4 FUN !!! :: Humor-
Kėrce tek: