v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Murphy dhe Mel B kanė fjetur vetėm tri herė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 27
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Murphy dhe Mel B kanė fjetur vetėm tri herė   Tue Jan 29, 2008 11:25 pm

Murphy dhe Mel B kanė fjetur vetėm tri herė


Murphy dhe Mel B kanė fjetur vetėm tri herė, siē ka bėrė tė ditur njė burim i afėrt familjar i aktorit, duke lėnė tė kuptohet me tallje se lidhja e tyre nuk ishte aq e flaktė.
“Eddie u befasua kur kuptoi qė Mel B ishte shtatzėnė me tė. Ai nuk mund tė besonte qė fėmija ishte i tij, pasi qė ata kishin pasur marrėdhėnie vetėm disa herė dhe ajo i kishte thėnė qė ka pėrdorur kontraceptivė”, ka thėnė burimi.

Murphy thotė qė kurrė mė nuk do tė jetė nė gjendje tė festojė i lumtur ditėlindjen e tij, duke kujtuar se Mel B qėllimisht kishte nxjerrė vajzėn nė jetė me prerje cezariane, mu ditėn e tij tė lindjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Murphy dhe Mel B kanė fjetur vetėm tri herė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krajka: Kėnga e Vaēe Zelės qė u kėndua vetėm njė herė
» Sanxhakun e qelė "sabahi" me ushtrin e vetė, nė krye me shqiptarin Muhamer Zukorliē
» Bashkatdhetarėt kanė tejkaluar investimet e bashkėsisė ndėkombėtare nė Kosovė
» Rexhep Rifati:Flladi i lirisė qė u shndėrrua nė uragan mėvetėsie, lirie e demokracie
» Prof. dr.sc.Akil Mark Koci:"Vogėlushja pianiste, Gaia Sokoli, mahnit publikun italian e jo vetėm"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: VIP-
Kėrce tek: