v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nora dhe Jehona, ‘tė preferuarat’ e Steven Schook

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Nora dhe Jehona, ‘tė preferuarat’ e Steven Schook   Tue Feb 05, 2008 12:16 am

Nora dhe Jehona, ‘tė preferuarat’ e Steven Schook

Lajmi i publikuar pėr “dobė-sitė” e zv.-shefit tė UNMIK-ut Ste-ven Sch-ook, ndaj dy kėngėtareve tė mirėnjohura kosovare, ka shqetėsuar sė tepėrmi njėrėn prej tyre. Ndėrsa Nora Istrefi emri i sė cilės ėshtė lakuar nė kėtė aferė nuk ka reaguar, Jehona Sopi i ka quajtur gėnjeshtra tė gjitha tė thėnat pėr tė. Miqtė e saj, kanė njoftuar se Jehona i sheh kėto si shpifje tė pabaza dhe dashakeqe duke u shprehur tepėr e sigurtė se nuk ka pasur asnjė lidhje me ndonjė nga zyrtarėt e UNMIK-ut. “Bluetooth” ka tentuar t’i kontaktojė tė dyja kėngėtaret lidhur me kėtė ēėshtje, por ka qenė e pamundur tė lidhet me to, ndėrsa gjithmonė dėgjohet sekretaria telefonike. Raportet e fundit tė OKB-sė qė hetojnė zv.shefin e UNMIK-ut Steven Schook, kanė pohuar se i dyti i administratės ndėrkombėtare ka lidhje shumė tė afėrta me shumė kosovarė, e ndėr to edhe me kėngėtaret e njohura. Ėshtė pohuar se ai ėshtė mjaft i tėrhequr dy kėngėtaret, ndėrkohė qė nė kryeqytetin kosovar, Schook njihet si njė “merakli” i femrave tė bukura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nora dhe Jehona, ‘tė preferuarat’ e Steven Schook
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: VIP-
Kėrce tek: