v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 TUNA ndryshon LOOK..kthehet ne brunee

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: TUNA ndryshon LOOK..kthehet ne brunee   Tue Feb 05, 2008 12:47 am

E kemi parė dhe fiksuar gjithmonė bjonde edhe pse nuancat e tė verdhės herė-herė kanė ndryshuar. Nė ēdo rast ai qė ka rėnė nė sy ėshtė grimi perfekt i pėrdorur nga ana e saj, shpesh herė shumė i rėnduar nė pjesėn e syve. Ėshtė fotografuar me flokė kaēurrelė, me onde tė mėdha ose me flokė tė drejtė, tė mbledhura ose tė lėshuara, por asnjėherė kėshtu. Tuna ka ndryshuar look, kėtė rradhė ėshtė kthyer nė brune. Nuk dihet se sa i ėshtė dashur kėngėtares tė kalojė nė kėtė ngjyrė dhe ēfarė e ka bėrė tė ndėrrmarė kėtė vendim, por gjithsesi ajo qė tė bėn pėrshtypje ėshtė njė tjetėr imazh qė do tė tregojė nė skenė. Ndoshta kjo ėshtė dėshira e Tunės pėr tė ndryshuar, kėtė rradhė duke ‘guxuar’ mė shumė. Njė tjetėr rast tė ndryshimit tėrėsisht tė lookut pėrmendim atė tė Genta Ismajlit, nga brune nė bjonde, por sipas miqve tė saj madje tė pohuar dhe nga vetė Genta nė njė intervistė, tė afėrmit i tėrhoqėn vėmendjen pėr t’i kthyer flokėt nė gjendjen e mėparshme. Sipas saj, ishte thjesht njė dėshirė e rastit tė cilėn e realizoi pa i mbetur pishman
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
TUNA ndryshon LOOK..kthehet ne brunee
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: VIP-
Kėrce tek: