v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bleona “hot”, klipi i ri nė tunelin e Ndroqit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Bleona “hot”, klipi i ri nė tunelin e Ndroqit   Tue Feb 05, 2008 12:48 am

Kujdeset shumė pėr video-klipet e kėngėve qė realizon dhe vlen kėtu pėr t’u pėrmendur klipi i fundit “Mandarina”. Po vijon nga puna me krijimet e saj, kėtė rradhė me njė tjetėr klip kėnge qė do t’i ofrohet publikut sė shpejti. Kėngėtarja e mirėnjohur Bleona Qerreti ka zgjedhur njė ambjent jo shumė komod pėr tė kryer xhirimet pėr kėngėn, ka shkuar pikėrisht nė njė tunel nė afėrsi tė Ndroqit nė Durrės. Kėngėtarja aty shfaqet me njė grup balerinashm vetė e veshur me rroba-banjo tė zeza tė ndėrthurura me zinxhirė. Klipi ka njė muaj qė ka pėrfunduar xhirimet dhe tashmė ndodhet nė studiot e montazhit pėr t’u servirur mė pas tek fansat e kėngėtares.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bleona “hot”, klipi i ri nė tunelin e Ndroqit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: VIP-
Kėrce tek: