v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Emri i Beckhamit shfrytėzohet nga njė kompani prezervativėsh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Emri i Beckhamit shfrytėzohet nga njė kompani prezervativėsh   Tue Jan 29, 2008 11:26 pm

Emri i Beckhamit shfrytėzohet nga njė kompani prezervativėsh

Njė kompani kineze pėrdor emrin e futbollistit David Beckham, pėr tė promovuar prezervativėt dhe sigurisht pa marrė leje.
Firma nė reklamėn e saj thekson se njerėzit tė cilėt pėrdorin prezervativėt e saj, qė ėshtė ndėr mė tė shiturit nė Kinė, nė shtrat do tė arrijnė rezultatet qė ylli i klubit LA Galaxy i arrin nė fushė.

Por adhuruesit e futbollistit bėjnė thirrje pėr bojkot, pasi qė nuk dėshirojnė ta ofendojnė sportistin anglez. “Nuk duam qė Beckham tė mendojė se populli kineze nuk ka respekt pėr tė. Ne e duam atė”, ka thėnė njė adhurues.

“Ajo nuk ėshtė markė zyrtare”, ėshtė pėrgjigjur shkurt zėdhėnėsi i Beckhamit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Emri i Beckhamit shfrytėzohet nga njė kompani prezervativėsh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: VIP-
Kėrce tek: