v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Johansson e mbushur me dhurata nga ushtarėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Johansson e mbushur me dhurata nga ushtarėt   Tue Jan 29, 2008 11:27 pm

Johansson e mbushur me dhurata nga ushtarėt

Scarlett Johannson, e cila gjatė javės sė kaluar vizitoi trupat amerikane nė Gjirin Persik ishte befasuar kur ushtarėt i ofruan uniformat e tyre si dhuratė.
Aktorja 23-vjeēare takoi mė shumė se 3.500 burra e gra qė shėrbejnė nė kampet ushtarake, gjatė udhėtimit tė saj qė bėri nė bazat amerikane nė Kuvajt. Johannson pranoi sė pari njė yll me grada, qė njė oficer e hoqi nga krahu i tij, ndėrsa njė nga ushtarakėt tjerė i ofroi medaljen e tij me fotografi tė Shėn Christoferit, qė njihet si shenjė qė i mbron ushtarėt.

“Tė gjithė qė i kam takuar atje ishin jashtėzakonisht tė shoqėrueshėm, mikpritės dhe zemėrgjerė. Ishin shumė, shumė tė ėmbėl. Kam qenė shumė e befasuar”, ka thėnė aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Johansson e mbushur me dhurata nga ushtarėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: VIP-
Kėrce tek: