v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Intervist me Bleonen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Intervist me Bleonen   Thu Feb 07, 2008 12:40 am

Krevati… tė gjithė kemi njė lidhje tė fortė me tė. Flemė, ėndėrrojmė, ēlodhemi, shohim televi zor e pse jo dhe hamė, lexojmė ndonjė libėr dhe … Kėtė herė, nė kėtė intervistė krejt tė veēantė kemi sjellė kėngėtaren Bleona Qereti, me mėnyrėn e saj si fle, si qėndron nė krevat, sa kohė kalon, ēfarė bėn nė tė… Le tė dėfrehemi sė bashku…

Sa kohė kalon zakonisht nė krevat?
Sa mė shumė qė mundem.

Gjatė kėsaj kohe qė je nė shtrat, sa orė e kalon nė gjumė?
Sa mė shumė qė mundem.

Preferon tė flesh me pizhame, tė brendshme apo lakuriq?
Me pizhame dhe ato tė ngrohta, dhe mundėsisht me personazhe filmash vizatimorė.

Ēfarė bėn tjetėr nė shtrat: ha, lexon, sheh TV apo…?
Ha, shoh televizor dhe...si gjithė tė tjerėt.....

Ēfarė ėshtė shtrati pėr ty, njė pėrkufizim?
Njė vend shumė i butė e i rehatshėm, ku kalon pjesėn mė tė madhe tė jetės (duke konsideruar qė unė fle shumė) dhe qė pėrfundimisht nė tė, ose duhet tė flesh vetėm, ose tė futėsh brenda njė njeri qė tė ndihesh rehat...

Ēfarė pozicioni preferon zakonisht pėr tė fjetur?
Shtrirė nė kurriz.

Po kur je me tė dashurin?
Varet.

Ju qėllon qė kur jeni me dikė nė shtrat tė flisni? Pėrse bisedoni zakonisht?
Pėr gjithēka.

Preferon tė mbulohesh shumė apo pak?
Shumė...dhe butė...gjithmonė butė... hahaha

A flisni nė telefon dhe bėni thashetheme apo biseda erotike? Ēfarė?
As thashetheme, as biseda erotike....biznes.

A tė pėlqen tė luash me jastėkė dhe ēfarė lojėrash bėn zakonisht?
Jo...zakonisht nuk bėj lojėra..gjėrat i kam me tė vėrtetė.

A tė ndodh tė zgjohesh shpesh gjatė natės dhe pėrse?
Jo.

Ēfarė urreni mė shumė nė shtrat, kur jeni me dikė tjetėr?
Po nėse urrej diēka...dije qė ai tjetri nuk do jetė mė aty.

Kur jeni vetėm, ju ka ndodhur tė zgjoheni duke shtrėnguar jastėkun?
Jo. Jeta ime ėshtė e mbushur me dashuri nga tė gjitha anėt...

Si do tė ndiheshit nėse i dashuri ju kthen kurrizin?
Lėri hapėsirėn e tij.

Nėse je me njė person tė seksit tė njėjtė dhe ju prek, si do tė reagonit?
Zakonisht nuk fus njerėz nė shtrat...Unė historikisht kam fjetur vetėm...dhe nėpėr turne, qė zakonisht koleget e mia marrin njė kėngėtare tjetėr pėr tė fjetur...unė fle vetėm. Kushti numėr 1 qė i vendos organizatorit.

Kur shkon zakonisht pėr tė fjetur, ēfarė bėn para se tė shtrihesh?
Ēdo gjė qė duhet tė bėjė njė femėr...Unė jam shumė maniake pėr detajet.

Cila ėshtė gjėja e parė qė bėn sapo hap sytė nė mėngjes?
Shikoj telefonin sa ėshtė ora.

Ēfarė nuk ju pėlqen kur jeni duke udhėtuar dhe flini nė ndonjė hotel?
Zakonisht ndėrroj 2 ose 3 dhoma hotelesh nė ēdo hotel... Dhoma ime duhet tė jetė me krevat tė madh, mbasi nuk fle dot nė krevat tek, tė jetė jo nga ana e rrugės dhe jo afėr ashensorit, dhe nė katet e sipėrme...dhe mė beso ...e siguroj.

Ju ka ndodhur tė zgjoheni nė shtratin e dikujt e tė thoni: Ē’dreqin dua kėtu?
Jo...Dua tė sqaroj diēka pėr publikun, qė shumica e njerėzve nuk e dinė. Unė nuk kam pirė asnjė gllėnjkė alkool dhe asnjė cigare gjithė jetėn time. Jam shumė e pėrgjegjshme dhe gjėrat nuk i bėj tė dalė ku tė dalė.

Ku preferoni tė flini pėrveē krevatit, nė divan apo dhomėn e prindėrve?
Nė asnjėrėn prej tyre...vetėm nė krevat, as nė aeroplan apo makinė, apo diku tjetėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Intervist me Bleonen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Alma Papamihali: Intervistė me tė dashuruarėn pas serenatave - kėngėtaren Ermira Babaliu
» Xhemajl Rudi: Arben Veselaj-Intervistė:Me-Fatos Kongoli,

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: VIP-
Kėrce tek: