v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Angelina Jolie shtatzėnė me binjakė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Angelina Jolie shtatzėnė me binjakė?   Tue Jan 29, 2008 11:28 pm

Angelina Jolie shtatzėnė me binjakė?

Sė pari planifikoi tė adoptojė edhe njė fėmijė nga Afrika, ndėrsa sė fundi thuhet se Angelina Jole ėshtė shtatzėnė me binjakė.
Siē shkruan magazina Star, Angelina sė fundi ka zbuluar se pret dy fėmijė. “Brad dhe Angelina janė tėrėsisht tė mahnitur. Por ende mendoj se do tė ketė edhe mė shumė adoptime”, ka thėnė njė burim.

Magazina shkruan se Angelina e ka ndėrprerė udhėtimin e planifikuar pėr nė Evropė, kur ka kuptuar se ėshtė shtatzėnė. Nėse lind binjakė, Brangelina do tė ēojė nė gjashtė numrin e fėmijėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Angelina Jolie shtatzėnė me binjakė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: VIP-
Kėrce tek: