v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Caffe..qaj...vaj ulliri etj.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Caffe..qaj...vaj ulliri etj.   Sat Feb 09, 2008 11:14 pm

Vaji I ullirit ėshtė njė Lubrifikant (pastrues)i shkėlqyer i zemrės dhe i arterieve.

Vera e kuqe mund tė ndihmoj pėr parandalimin e dhembjeve tė zemrės.

Konsumimi I tepruar I kafesė mund tė ēojė nė rritjen e kolesterolit nė gjak.

Njerėzit qė pijnė ēaj mė shumė se kafe, janė mė tė mbrojtur nga disa lloj kanceresh, si i zorrėve, i stomakut, i melēisė
etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Caffe..qaj...vaj ulliri etj.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: Lifestyle-
Kėrce tek: