v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 G-style ft Bking . big Ar & Big boy Niti - CLub SHit [NeW] FLaki..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 26

MesazhTitulli: Re: G-style ft Bking . big Ar & Big boy Niti - CLub SHit [NeW] FLaki..   Wed Feb 20, 2008 7:52 pm

shum e mire o kanga hallall g-style hehe Surprised Surprised Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
G-Style
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 26
Join date : 03/02/2008

MesazhTitulli: G-style ft Bking . big Ar & Big boy Niti - CLub SHit [NeW] FLaki..   Wed Feb 13, 2008 4:45 pm

kanga me Dostat ISt-OG . GjakOoV.!!
http://www.sendspace.com/file/zvrjz4


ktu osht ne Youtube munii me PA:

http://www.youtube.com/swf/l.swf?video_id=vSUuiCpoMFY&rel=1&eurl=&iurl=http%3A//i.ytimg.com/vi/vSUuiCpoMFY/default.jpg&t=OEgsToPDskLds0pfhO4I6-8QvWLRVVGC&
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
G-style ft Bking . big Ar & Big boy Niti - CLub SHit [NeW] FLaki..
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani:Intervistė ekskluzive me zotin Hydajet Hysenin organizator i ngjarjeve tė vitit 1981-shit ,intelektual krijues dhe ish i burgosur politik
» Zbulohet misteri i Trekėndėshit tė Bermudeve? (Foto)
» Blerim Latifi i pėrgjigjet Jakup Krasniqit: Mos shit patriotizėm

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Muzikė :: Muzikė shqip-
Kėrce tek: