v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Policia gjermane prej muajit shkurt mbikėqyr Skype-in

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 27
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Policia gjermane prej muajit shkurt mbikėqyr Skype-in   Tue Jan 29, 2008 11:30 pm


Policia gjermane prej muajit shkurt mbikėqyr Skype-in

Dokumentet zyrtare tė cilat javėn e kaluar janė paraqitur nė internet shfaqin orvatjet e jashtėzakonshme tė policisė gjermane pėr mbikėqyrjen e trafikut tė saj me zė dhe video i cili zhvillohet nėpėrmes rrjetit pėr komunikim – Skype.
E dhėna pėr kėtė qėllim tė policisė gjermane nuk ėshtė befasuese kur merret parasysh se ministri gjerman i punėve tė jashtme Wolfgang Schäuble ka propozuar autorizime mė tė mėdha tė autoriteteve gjermane nė mbikėqyrjen e internetit, qysh prej kėtij shtatori. Megjithatė, nga dokumentet tė cilat kanė depėrtuar nė internet jepet tė kuptohet qė policia gjermane do t’i rris autorizimet e saja edhe mė herėt.

Sistemi i cili pėrmendet nė dokumentin kontestues ėshtė emėruar “Skype Capture Unit”, dhe ai ėshtė pėrpunuar nga kompania Digitask. Sistemi mundėson kapjen e bisedave klasike nė mes personave qė shfrytėzojnė me aplikacionin Skype dhe mbikėqyrje “brenda kohės sė duhur”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Policia gjermane prej muajit shkurt mbikėqyr Skype-in
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Policia e Kosovės arreston gjashtė policė tė MPB tė Serbisė
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutės 1244 pėr shkak tė kėmbėnguljes sė Serbisė, devalvon pavarėsinė e Kosovės, tė shpallur mė 17 shkurt 2008
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Poezi nga Halit Bogaj (Drenica, Policia e Kosovės, Palestinės, Praga)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: Teknologjia-
Kėrce tek: