v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sosht lop po dele...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Sosht lop po dele...   Fri Feb 15, 2008 6:43 pm

Tipi po vjen naten te shpija me nje dele ne duar dhe po hin ne dhomen e fjetjes te gruja: Qekjo oshte qajo lopa, me cilen une po qoj dashni, kur ti nuk po do. Buri jem, nese nuk e ke vrejt, ajo nuk oshte lope, po dele - po fol gruja! Nuk fola me ty - ja kthej buri!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sosht lop po dele...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: 4 FUN !!! :: Humor-
Kėrce tek: