v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cilli o gabbimi ma i madh qe munet me ba ni femen?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 26

MesazhTitulli: Re: Cilli o gabbimi ma i madh qe munet me ba ni femen?   Sun Feb 24, 2008 6:59 pm

KuR i bESoN nAj DjAlI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Cilli o gabbimi ma i madh qe munet me ba ni femen?   Sat Feb 23, 2008 4:16 pm

???? Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cilli o gabbimi ma i madh qe munet me ba ni femen?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjergj Kastrioti - Skėnderbeu, prijėsi dhe heroi mė i madh nė histori
» Gani Qarri: Ismail Kadare - Nė pėrkujtim tė 75 vjetorit tė lindjes sė Shkrimtarit
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malėsisė sė Gollakut , lindi kėngėtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» Mbi njė "Tregim tė Madh"
» Zymer Neziri:RAMIZ KELMENDI, 80 VJET JETĖ TĖ SHKRIMTARIT TĖ MADH

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Zona pėr bisedė :: Bisedė-
Kėrce tek: