v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sony Ericsson R306 – njė radio-celular

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Sony Ericsson R306 – njė radio-celular   Tue Jan 29, 2008 11:35 pm


Sony Ericsson R306 – njė radio-celular

Modeli mė i ri i celularit nga prodhuesi Sony Ericsson, R306, nuk duket fare si telefon mobil – por mė shumė i ngjan njė radio-aparati. Megjithatė, bėhet fjalė pėr telefon celular i cili u dedikohet atyre qė pėlqejnė tė dėgjojnė radion.
Nė shikim tė parė, dizajni i kėtij modeli nuk duket gjithaq modern, madje edhe pėrmbajtja e brendshme e tij nuk ofron shumė – njė kamerė 1.3 megapixel nga njėra anė dhe, njė radio aparat me valėt FM dhe AM, nė anėn tjetėr.

Edhe mundėsitė teknike tė kėtij modeli janė goxha tė limituara: Pėr bartjen e shėnimeve posedon vetėm GPRS dhe Bluetooth, i mungon infrared-i, nuk mundėson zmadhimin e kartelave tė memories, ndėrsa monitori i rij ka 128x165 pikselė.

Ky model pritet sė shpejti tė dalė nė treg, respektivisht nė pjesėn e parė tė kėtij viti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Sony Ericsson R306 – njė radio-celular
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: Teknologjia-
Kėrce tek: