v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ronaldo: Lėndimi nuk ėshtė asgjė serioze

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Ronaldo: Lėndimi nuk ėshtė asgjė serioze   Wed Jan 30, 2008 12:04 am


Ronaldo: Lėndimi nuk ėshtė asgjė serioze

Ronaldo ka kėrkuar nga tifozėt e Milanit tė mos shqetėsohen shumė pėr shkak tė lėndimit tė tij tė fundit dhe thotė se do tė kthehet shumė shpejt nė fushė.
Sulmuesi brazilian nuk ka qenė nė formė shumė tė mirė sė fundi, pasi qė u shoqėrua me lėndime nga mė tė ndryshmet qė kur erdhi nė Milano nė janar tė vitit tė kaluar.

“Nuk ėshtė diēka serioze si herėve tjera, vetėm njė tendosje e vogėl qė mė frenon ca, nuk ka asgjė pėr tu shqetėsuar”, ka thėnė Ronaldo.

Sulmuesi ėshtė shumė i sigurt dhe shpreson tė rikthehet pėr ndeshjen e tė dielės kundėr Fiorentinės, ndėrsa ka zbuluar edhe dėshirėn pėr tė ripėrtėrirė kontratėn me kuqezinjtė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Ronaldo: Lėndimi nuk ėshtė asgjė serioze
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: Sport-
Kėrce tek: