v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kupa FA: United pėrballė Arsenalit nė ndeshjen e radhės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 26
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Kupa FA: United pėrballė Arsenalit nė ndeshjen e radhės   Wed Jan 30, 2008 12:06 am


Kupa FA: United pėrballė Arsenalit nė ndeshjen e radhės

Shorti i hedhur sot pasdite ka nxjerrė pėrballė njėri tjetrit dy kryesuesit e Premierligės, Manchester United dhe Arsenalit, pėr rundin e pestė tė garave pėr Kupėn FA, ndeshje qė do tė zhvillohet nė Old Trafford.
Derisa katėr klubet mė tė mėdha tė Premierligės ende janė tė pėrfshirė nė garat pėr Kupėn FA, tashmė ėshtė e sigurt se njėri do tė eliminohet, pėr faktin se Djajtė e Kuq do tė luftojnė pėr kualifikim tė mėtejmė me topēinjtė.

Huddersfield Town do tė udhėtojė nė Stamford Bridge pėr tu pėrballur me Chelsean, derisa Barnsley do tė pėrballet me Liverpool nė Anfield. Ndeshjet do tė luhen mė 16 dhe 17 shkurt.

Shorti pėr ndeshjet e rundit tė pestė tė Kupės FA:

Bristol Rovers - Southampton
Cardiff City - Wolves
Sheffield United - Middlesbrough
Liverpool - Barnsley
Manchester United - Arsenal
Preston North End - Portsmouth
Coventry - West Bromwich Albion
Chelsea - Huddersfield Town
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Kupa FA: United pėrballė Arsenalit nė ndeshjen e radhės
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bileta pėr ndeshjen Shqipėri-Danimarke
» Arrestohet Ballist Morina, si i gjeti 36 bileta pėr ndeshjen me Serbinė? (Foto)
» Xhesika Vula:PĖRBALLĖ USHTRISĖ PUSHTUESE SERBE, NĖ NĖNTOR 1912
» Hajdin Morina: Ngadhėnjimi i artit mbi format e ndėshkimit dhe tė dhunės shtetėrore
» Frashėr Demaj: Zgjedhjet lokale, sfida e radhės pėr institucionet e Kosovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: Sport-
Kėrce tek: