v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ronaldinho i gatshėm tė luaj pas njė muaji pushim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Ronaldinho i gatshėm tė luaj pas njė muaji pushim   Wed Jan 30, 2008 12:07 am


Ronaldinho i gatshėm tė luaj pas njė muaji pushim

Pas pothuajse njė muaj larg fushės sė blertė, futbollisti i Barcelonės do tė mund tė filloj me trajnime qysh kėtė tė mėrkurė, ka njoftuar klubi katalonas.
Trajneri i Barcelonės, Frank Rijkaard, e pret brazilianin nė trajnim tė mėrkurėn, derisa kthimi i tij nė fushė pritet mė gjasė tė jetė vikendi, kur Barēa do tė luajė kundėr Osasunas.

Nga Barcelona nė fillim tė javės sė kaluar kanė njoftuar se Ronaldinho ka hyrė nė fazėn e fundit tė rehabilitimit, pas lėndimit tė gjurit, dhe se ėshtė nė gjendje tė trajnohet me intensitet tė zvogėluar.

Pas vetėm dy ditėsh nga ekipi mjekėsor i Barēas ka ardhur raporti, qė gjendjen e Ronaldinhos e ka pėrshkruar si tė mirė, prandaj pritet qė sė shpejti ai tė kthehet nė njėmbėdhjetėshin e parė.

Ronaldinho nuk ka luajtur nė tetė ndeshjet e Barcelonės, nga tė gjitha takimet qė prej fillimi tė sezonit, pėr shkak tė formės sė dobėt dhe lėndimeve, e vetėm sa pėr krahasim, sezonin e kaluar ai ka luajtur nė 32 ndeshje nė ligė prej 38 sa janė luajtur nė tėrėsi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Ronaldinho i gatshėm tė luaj pas njė muaji pushim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: Sport-
Kėrce tek: