v3to1|DESIGN|

ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 

Robinho: Besoj qė ky do tė jetė viti im

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin

Numri i postimeve : 204

MesazhTitulli: Robinho: Besoj qė ky do tė jetė viti im   Wed Jan 30, 2008 12:08 am

Sulmuesi brazilian, Robinho, ka qenė mjaft i kėnaqur me edhe njė kontribut vendimtar tė tij gjatė fitores sė fundit tė Real Madridit ndaj Villarrealit, ndeshje qė pėrfundoi me rezultat 3-2.
Dy golat e Robinhos dėrguan Realin dy herė nė epėrsi, por pas dy barazimeve tė Villarreal ishte Sneijder qė vulosi fitoren e kampionit aktual. Fitorja shton nė nėntė pikė diferencėn e Realit krahasuar me ekipin e Barcelonės, qė ndjek nė tabelėn e La Liga.

“Jam shumė i lumtur pėr ekipin qė shėnoi njė fitore mjaft tė rėndėsishme dhe me golat e mi. Jam po ashtu i kėnaqur qė kemi njė diferencė mė tė madhe ndaj Barcelonės. Dua tė vazhdoj tė kuaj mirė dhe shpresoj qė ky tė jetė viti im me Real Madridin”, ka thėnė braziliani pas ndeshjes sė mbrėmshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Suzana Kuqi: Dhuratat e kėtij viti

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: Sport-
Kėrce tek: