v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ibrahimoviq: Luajtėm njė ndeshje tė mirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Ibrahimoviq: Luajtėm njė ndeshje tė mirė   Wed Jan 30, 2008 12:09 am


Ibrahimoviq: Luajtėm njė ndeshje tė mirė

Sulmuesi i Interit, Zlatan Ibrahimoviq, ishte krenarė me pėrpjekjet e ekipit tė tij gjatė barazimit tė djeshėm pa gola nė fushė tė Udineses, megjithėse nuk pajtohet me mohimin e golit tė tij nė pjesėn e dytė tė ndeshjes.
Pjesėn mė tė madhe tė lojės Interi e luajti me dhjetė lojtar, pasi qė Cesar u dėrgua jashtė lojė mjaft herėt, pas dy kartonėve tė verdhė tė njėpasnjėshėm (20’ dhe 21’).

“Ne barazuam, por luajtėm njė lojė tė mirė”, ka thėnė Ibrahimoviq. “Kemi pasur shumė shanse dhe duhet tė kishim shėnuar. Me njė lojtar mė pak, duhej tė angazhoheshim mė shumė”.

Duke komentuar golin e tij tė mohuar pėr shkak tė faullit ndaj Felipe, suedezi shton: “Nuk e kuptova pse u mohua. Ai arriti dhe unė e kalova dhe shėnova”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Ibrahimoviq: Luajtėm njė ndeshje tė mirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: Sport-
Kėrce tek: