v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Dy gola tė Ronaldos i sjellin fitoren Manchesterit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Dy gola tė Ronaldos i sjellin fitoren Manchesterit   Wed Jan 30, 2008 12:10 am


Dy gola tė Ronaldos i sjellin fitoren Manchesterit

Anėsori portugez, Cristiano Ronaldo, ka shėnuar dy herė derisa Manchester United u rikthye nga disavantazhi prej 1-0, pėr tė fituar nė fund ndaj Tottenhamit me rezultat 3-1, nė kuadėr tė rundit tė katėr tė Kupės FA.
Robbie Keane ka dėrguar mysafirėt nė epėrsi nė minutėn 24-tė, por Carlos Tevez ekuilibroi rezultatin pėrmes golit tė barazimit, disa minuta para fundit tė pjesės sė parė (38’). Ronaldo ishte shpėtimtar i Djajve tė Kuq pėrmes dy golave tė shėnuar, njėrin nga penaltia (69’) dhe njė tjetėr nė fund tė ndeshjes (88’), duke vulosur kėshtu fitoren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Dy gola tė Ronaldos i sjellin fitoren Manchesterit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė rejat :: Sport-
Kėrce tek: