v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Puthjet sipas horoskopit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas horoskopit   Thu Jan 31, 2008 5:30 pm

ahahhaahahah dashe hahahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bina
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 112
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas horoskopit   Wed Jan 30, 2008 11:33 pm

kuku xona po thu aa se une valla jam ne horoskop dashe hahahahhahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas horoskopit   Wed Jan 30, 2008 6:37 pm

AHHAHA SA TKUNDERT...UN PESHORE VALLA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: v3to1   Wed Jan 30, 2008 5:45 pm

Dem jom edhe e vertet osht Very Happy shum interesant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Puthjet sipas horoskopit   Wed Jan 30, 2008 5:21 pm

Dashi :
Puthjet e dashit janƫ te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.

Demi:
Puthjet e tua janƫ te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh herƫ nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

Gaforrja:
Puthjet e gaforres janƫ te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrƫ

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janƫ te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetƫm pas nderprerjes

Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vƫshtirƫ dhuroni puthje

Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndƫrmend

Shigjetari:
Puthjet e tuaja janƫ spontane, ashtu qe atƫ qe e puthni gjithmon kƫrkon edhe me ....

Bricjapi: Puthjet e tua janƫ momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditƫs

Ujori:
Puthjet tuaja janƫ te lengeta dhe me se shumti dƫshironi ti mbani sytƫ hapur

Peshqit:
Derisa putheni, sytƫ tuaj xixellojne, janƫ romantike dhe zgjasin shumƫ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas horoskopit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Puthjet sipas horoskopit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Zona pėr bisedė :: Bisedė-
Kėrce tek: