v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 : Mbas dashurise: Urrejtje apo Shoqeri?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: : Mbas dashurise: Urrejtje apo Shoqeri?   Thu Jan 31, 2008 6:11 pm

oooooooooooo mos i perzini shoqnin edhe dashurinnn.....ska kshtuuu..nuk shkojn dyjat bashk asniher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DoNNy-G A.k.A GoLDoN

avatar

Numri i postimeve : 9
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: DoNNy-G A.k.A GoLDoN   Wed Jan 30, 2008 5:51 pm

2 jat perniher ahhahahha !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: : Mbas dashurise: Urrejtje apo Shoqeri?   Wed Jan 30, 2008 5:30 pm

njehre urrejtje e tani nashta edhe shoqeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: : Mbas dashurise: Urrejtje apo Shoqeri?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
: Mbas dashurise: Urrejtje apo Shoqeri?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Zona pėr bisedė :: Dashuria-
Kėrce tek: