v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 SMS Dashurie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Mon Feb 04, 2008 5:35 pm

Kur ditet e para te pash mu duk si nje ender por kur tu afrova prane, vertetova ate ende mendoja per ditet qe kaluam bashk me mori malliper puthjet e tua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Mon Feb 04, 2008 5:34 pm

po vuaj se ty pran s'te kam.zemra me vajton dhe syri po qan,kur te vi me mall do te puth dhe prqafoj vetem ateher do hy brenda meje ajo pjese qe me mungoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Mon Feb 04, 2008 5:33 pm

zemer edhe pak dite na kan mbet qe te jemi bashke sa shpejt kaluan keto dite sa shume do doja te kisha gjithmon prane meje ndjej sikur nje pjese e trupit tim po shkon si njeriu pa sy ashtu ndjehem edhe une kur larg te kam ty por do mundohemte mos merzitem shum mghs e ksm pakveshtire sepse te dua se je pjese e jetes time e zemres time e gjithckaje qe ekziston ne mua fjala te dua eshte pak sepse dashuria ce ndjej per ty nuk ka kufi:.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Mon Feb 04, 2008 5:33 pm

E plaguar zemra ime larg teje, i helmuar shpirti im pa ty, kur te takohemi perseri dot ma sherosh plagen me dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Mon Feb 04, 2008 5:32 pm

A vjen dita ne dy meu takua
a vjen dita buzt me ti shijua
a vjen dita qe te tham te dua?
A vjen ajo dit te shiqoj nė sy
a vjen ajo nat ta kaloj me ty?
A vjen ajo dit unazen ta adhuroj?
un ate nuk e di
por deri sa te vjen dita
un por ty dot lotoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
desa
Princess
Princess


Numri i postimeve : 16
Join date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Sat Feb 02, 2008 3:57 pm

nje zemer e vogel atje ne gurbet po qan e vetmuar ne dhom per te dashurin e vet tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Sat Feb 02, 2008 2:30 pm

ehhhhhh...shum bre...po ski qa bon ti ahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Sat Feb 02, 2008 11:21 am

shum prekse kjo e fundit uhahuahuahuahua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Sat Feb 02, 2008 2:31 am

ččTe lutem shko pa lot ne sy.--te lutem shko se sjam per ty.--te lutem shko koken mos e kthe--mos me shiko mč se ti vet me le.--dashuria jon u shua si dielli ne perendim,te lutem shko se me ska kthim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Sat Feb 02, 2008 2:30 am

Nese me do,te dua edhe un ty,nese te urej
,urejm edhe ty mua,nese vdes,jeto ty per mua,por kur mos haro se nje engjull te ka dashuruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Sat Feb 02, 2008 2:29 am

Nese une do te vdes me mbulon dheu i zi, mbi varin tim do ta shkruaj te kam dashtur vetem ty,thikat i duroj plumbat i pranoj por te ndahem prej teje as qe e mendoj......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Sat Feb 02, 2008 2:28 am

Une jam
Une jam ajo qe vuaj
Ajo qe per dashurin tone shkruaj
Ajo qe ende gjdo gje kujtoj
Ajo qe ty don te harroj
E ti ti ike pa fjal
S“munda te te ndal
Por tani kam kuptuar
Se kisha gabuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
::valushja::
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 451
Join date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Sat Feb 02, 2008 2:25 am

Mos mendo se Bota ska emer,mos mendo se stč kam nč Zemer,te kam ne Zemer dhe ne Shpres,dhe deshiroj qč nč prehin tčnd Tč Vdesssss...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Wed Jan 30, 2008 6:14 pm

Nqs e lexon kete sms me ke borxh nje takim,nqs e fshin nje perqafim,nqs e memorizon nje puthje,nqs me kthen pergjigje ti kam borxh un te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Wed Jan 30, 2008 6:13 pm

Kur per mua dashuri te ndjesh, dergo nje gonxhe trendafili ta marr vesh.
Nese trendafili nuk vjen dot, atehere dergo zemren tende te ma thote.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Wed Jan 30, 2008 6:13 pm

Ti je endrra qe me le pa gjume.Ti je qenia qe ke lene ne shpirtin tim aq shume gjurme. Te them te drejten se di pse te dua kaq shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Wed Jan 30, 2008 6:11 pm

Te puth ne buze qe te me flasesh embel,te puth ne sy te me shohesh ne enderr.te puth ne gushe qe te ndihesh mire,me 1000 puthje te them naten e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Wed Jan 30, 2008 6:09 pm

dashuria pa takim si kerri pa benzin dashurija pa puthje si telefoni pa mbushje dashuria pa ledhatim te dua shpirti im(ahhahah}
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xona
Princess
Princess
avatar

Numri i postimeve : 236
Join date : 30/01/2008
Age : 27

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   Wed Jan 30, 2008 6:08 pm

dua ti shoh syt e tu nqs ti me lejon,dua ta puth buzen tende nqs ti pranon,flokun tend dua ta prek po te me lejosh,fetyren tende dua ta perkedhel po te pranosh,dashurin dua te ma falesh nqs me ndjen,zemren dua te ma falesh nqs nuk genjen,gjithcka dua te ma falesh nqs me dashruon,te gjith dua te kem nese pa mua s'jeton...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 28
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: SMS Dashurie   Wed Jan 30, 2008 6:05 pm

Shkrune najnjo se un nuk di :S edhe e msoj nanjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SMS Dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Zona pėr bisedė :: Dashuria-
Kėrce tek: