v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vera , Sunai,Adnan Daci,Vllezerit Susuri {2oo8 New}

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 27
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Vera , Sunai,Adnan Daci,Vllezerit Susuri {2oo8 New}   Wed Jan 30, 2008 6:33 pm

Ani moj e mira

Kam merak me lujt me qika

Luje doren me shami

Syt e mi sante skan gjum

Vjen dimer i ftoht

Sonte kam ra ndert moj qike

Vetem ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Vera , Sunai,Adnan Daci,Vllezerit Susuri {2oo8 New}
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vera Koka:Eshte bukur kur puna e mesuesit ecen paralelisht me dy corsi; mesimdhenie dhe mesimnxenie...!
» Gjergj Dedaj akuzon Hashim Thacin per arrestim dhe tortur ne kohen e luftės(video)
» Daci viziton veriun e vendit
» Sokol Demaku: Bisedė mė Vera Kurti, mėsuese e edukimit special mė fėmijėt...
» Vera Kurti: E vecanta eshte se se Dan & Lori jane prinderit qe kane: jo nje... as dy ...as edhe tre... por kater femije me AUTISM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Muzikė :: Muzikė shqip-
Kėrce tek: