v3to1|DESIGN|
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Berkan Asllani - Te dashuroj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
v3to1
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Join date : 29/01/2008
Age : 26
Location : Kosovė - Istog

MesazhTitulli: Berkan Asllani - Te dashuroj   Wed Jan 30, 2008 7:27 pm

Berkan Asllani - Te dashuroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.v3to1.tk
 
Berkan Asllani - Te dashuroj
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani:Ismet Asllani hero burrė ,trim dhe humanitar i madh qė nderoj Gollakun dhe Kosovėn
» Koha ėshtė e maskarenjve, po Atdheu i shqipėtarve! - Ali Asllani
» Asqeri Asllani:Shqipja nuk e ndal fluturimin
» Deshmorėt e kombit nė vargje e kėngė
» ALI ASLLANI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Video :: Video klipe shqip-
Kėrce tek: